مطب دکتر حلی ساز

مطب دکتر حلی ساز به آدرس تهران، بلوار کشاورز، بین جمالزاده و کارگر، پلاک 340، ساختمان پزشکان بهار، طبقه اول واحد 5 در روز های شنبه، دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه هر هفته از ساعت 4 تا 8 بعد از ظهر دایر می باشد. پیش از مراجعه به مطب حتما با شماره های 02166593751 و 02166593752 تماس بگیرید تا برای شما وقت ویزیت منظور شود.
در این مطب خدماتی نظیر درمان درد های اسکلتی-عضلانی، تجویز ورزش، سونوگرافی، تزریق عضلانی و نوارعصب ارائه می شود.

کلینیک درد

امروزه و با گسترش و توسعه جوامع شهری و به سبب سبک زندگی جدید با درد های اسکلتی و عضلانی بیشتری مواجه هستیم. اغلب این درد ها ناشی از رفتار های غلطی است که ما در سبک زندگی فعلی انجام می دهیم.
یکی از این درد ها کمر درد است. کمتر کسی است که در طول زندگی کمر درد را تجربه نکرده باشد. ازین رو بعد ار سردرد شایع ترین دردی که مردم از آن رنج می برند دردهای کمر است. اکثر این موارد درد های مکانیکی هستند. که به راحتی و انجام ورزش های مناسب، دوری از حرکات غلط و تغییر برخی عادات زندگی نظیر نشستن، ایستادن و بلند کردن اجسام قابل درمان است.
در کلینیک درد ما با بررسی و واکاوی علل درد و در نهایت درمان آن می پردازیم. به خاطر داشته باشید بیشتر درد های اسکلتی و عضلانی برای درمان نیازی به جراحی ندارند. و با درمان های غالبا فیزیکی درمان می شوند. امروزه و با پیشرفت دانش در این زمینه روش های جدیدی همچون لیزر درمانی و ازن درمانی نیز به روش های پیشین افزوده شده اند.